OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 Niedziela Zwykła

22.07.2018 r.

1.        Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na prace remontowo - budowlane w naszym Sanktuarium wyniosła 4494 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Dobrodziejom.

2.        W przyszłą niedzielę po mszach poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu święta św. Krzysztofa Patrona Kierowców. Ofiary do puszki podczas poświęcenia będą przeznaczone na „MIVA Polska” – szczegóły na tablicy ogłoszeń.

3.        W dniu 6 sierpnia wyrusza z Radomia 40 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.

4.        Prośba policji o bezpieczeństwo na drogach: noszenie elementów odblaskowych – szczegółowy apel wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

5.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Robert Marcinkowski – parafia tutejsza i Iwona Krzemińska – zamieszkała w Radomiu parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus: zapowiedź druga.

2)        Kacper Siurnik – zamieszkały w Siemiradzu parafia tutejsza i Magdalena Agnieszka Żurek – zamieszkała w miejscowości Bielicha parafia Matki Bożej Różańcowej w miejscowości Bielicha: zapowiedź druga.

3)        Marcin Idziak – zamieszkały w Radomiu parafia Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Olga Fijałkowska – zamieszkała w Mokrosęku parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

6.         W sobotę 28 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Filipczak (nr domu 13), Kołtunowicz (nr domu 14) i Wasiak (nr domu 15).

7.         Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.