OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 Niedziela Zwykła

29.07.2018 r.

1.        Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiary do puszki podczas poświęcenia będą przeznaczone na „MIVA Polska” – szczegóły na tablicy ogłoszeń.

2.        W czwartek 2 sierpnia, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”.

3.        W tym tygodniu przypadają Pierwszy: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Odwiedziny chorych w tym miesiącu są zawieszone.

4.        W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca - taca zbierana będzie na spłacenie ogrzewania kościoła.

5.        W dniu 18 sierpnia odbędzie się doroczna pielgrzymka chorych do Sanktuarium w Starej Błotnicy.

6.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Marcin Idziak – zamieszkały w Radomiu parafia Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Olga Fijałkowska – zamieszkała w Mokrosęku parafia tutejsza: zapowiedź druga.

2)        Michał Katus – zamieszkały w Siemiradzu parafia tutejsza i Ewelina Ofiara – zamieszkała w miejscowości Ludwików parafia św. Mikołaja w Jankowice: zapowiedź pierwsza.

3)        Błażej Szczepanik – zamieszkały w Radomiu parafia wojskowa p.w. Św. Stanisława i Marta Skowrońska – zamieszkała w Starym Kobylniku parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

7.         W sobotę 4 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Karpiński (nr domu 17), Błaszczyk (nr domu 19) i Sęk (nr domu 29).

8.         Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.