OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18 Niedziela Zwykła

5.08.2018 r.

1.         Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy św. o godz. 16.00. Taca przeznaczona jest na spłacenie ogrzewania kościoła.

2.         Jutro obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego.

3.         Zachęcamy wszystkich wiernych do duchowej łączności z pielgrzymami, którzy ze wszystkich zakątków Polski podążają pieszo na Jasną Górę.

4.         W związku ze zbliżającym się odpustem Wniebowzięcia NMP prosimy mieszkańców Mokrosęka o pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, o produkty żywnościowe. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie  feretronów, chorągwi, baldachimu, poduszek i różańca na procesję. Prosimy również ministrantów i dzieci sypiące kwiatki.

5.         Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Michał Katus – zamieszkały w Siemiradzu parafia tutejsza i Ewelina Ofiara – zamieszkała w miejscowości Ludwików parafia św. Mikołaja w Jankowice: zapowiedź druga.

2)        Błażej Szczepanik – zamieszkały w Radomiu parafia wojskowa p.w. Św. Stanisława i Marta Skowrońska – zamieszkała w Starym Kobylniku parafia tutejsza: zapowiedź druga.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

6.          W sobotę 11 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Woźniak (nr domu 72), Sobieraj (nr domu 20) i Karasek (nr domu 21).

7.          Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.