OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 2 Niedzielę Zwykłą

14.01.2018 r.

1.            Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.00 gościmy naszą orkiestrę dętą, która ubogaci Eucharystię grą kolęd.

2.            Jutro 15 stycznia Uroczystość Św. Pawła Pierwszego Pustelnika – Patrona Zakonu Paulinów. Uroczysta Msza św. o godz. 17.00, na którą zapraszamy wszystkie dzieci na specjalne błogosławieństwo – według tradycji naszego Zakonu, z małą niespodzianką na końcu.

3.            W dniach 18-25 stycznia będziemy obchodzić „Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan”.

4.            W sobotę Ks. Bp Henryk Tomasik obchodzi swoje imieniny. W tym dniu otoczmy naszego Pasterza naszymi modlitwami.

5.            W przyszłą niedziele 21 stycznia o godz. 15.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Chruściechowa.

6.            Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę  przeznaczone będą na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium. Po Mszach  przed kościołem - zbiórka do puszek na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.

7.            Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana z różnych losowych przyczyn a pragnie jeszcze wizyty kapłana i błogosławieństwa domu,  prosimy o zgłoszenie się do Ojca Proboszcza.

8.            W kiosku są do nabycia kalendarze na rok 2018.

9.            W sobotę 20 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Osowski (nr domu 47), Nowak (nr domu 48) i Rabczyński (nr domu 49).

10.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.