OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 Niedziela Zwykła

7.10.2018 r.

1.         Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież.

2.         Bóg zapłać chorym odwiedzanym z posługą sakramentalną w domach za ofiary i dary do kuchni klasztornej.

3.         W środę w kościele o godz. 18.30 spotkanie rodziców młodzieży klas 8. Zebranie dotyczyć będzie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

4.         W piątek na Różaniec i na Mszę św. zapraszamy szczególnie młodzież. W ramach modlitwy dekanalnej będziemy polecać Bogu Synod Biskupów o młodzieży.

5.         W przyszłą niedzielę Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację „Dzieci Nowego Tysiąclecia”.

6.         Na stolikach pod chórem wyłożone są  kartki na wypominki listopadowe i roczne.

7.         Przed kościołem ministranci i schola rozpoczynają sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby ministrantów i scholi.

8.         Zapraszamy chłopców do zapisywania się do ministrantów i dziewczynki do scholi parafialnej – zapisy u O. Sebastiana. Zbiórki służby liturgicznej w soboty godz. 10.00, a próby scholi o godz. 14.00.

9.         Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)        Tomasz Kucharczyk, zamieszkały w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Magdalena Szymańska, zamieszkała w Starej Błotnicy, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

2)        Mikołaj Nowak, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Patrycja Kowalczyk, zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

10.    W sobotę 13 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwa: Kaszuba (nr domu 79), Nagrodzki (nr domu 75) i Bąba (nr domu 74).

11.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.