OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 Niedziela Zwykła

14.10.2018 r.

1.        Dzisiaj Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2.        We wtorek 16 października przypada 40 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10.00 będzie możliwość obejrzenia programu słowno muzycznego przygotowanego przez młodzież naszej parafii poświęconego Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

3.        W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary będą przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium.

4.        Również w niedzielę 21 października o godz. 15.30 Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej a w szczególności mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej.

5.        W sobotę o godz. 18.30 spotkanie w kościele młodzieży klas III gimnazjum na pierwszej w tym roku katechezie do Sakramentu Bierzmowania.

6.        Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca, a szczególnie dzieci i młodzież.

7.        Od dzisiaj można zamawiać w zakrystii msze św. na 2019 rok. Ci, którzy zamawiają więcej intencji, prosimy, aby zgłaszać się w dzień powszedni do kancelarii parafialnej.

8.        Na stoliku pod chórem są  wyłożone kartki na wypominki. Prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40 czy  o 11.40.

9.        Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby ministrantów i scholi.

10.   W sobotę 20 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej Państwa:

Kocon (nr domu 62), Gryz (nr domu 63) i Aderek (nr domu 66).

11.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.