OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 3 Niedzielę Wielkiego Postu

4.03.2018 r.

1.           Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.           Jutro Uroczystość patrona naszej Diecezji  Św. Kazimierza Królewicza. Msze jak w dniu powszednim.

3.           W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje to kilkudniowy okres poświęcony odnowie duchowej przez modlitwę, nauki rekolekcyjne i spowiedź wielkopostną. Rekolekcje poprowadzi  paulin o. Adam Czuszel. Zaplanujmy sobie ten czas, abyśmy wśród zabiegania nie zapomnieli o naszej duszy. 

4.           Ofiary ze zbiórki do puszek na misje z zeszłej niedzieli wyniosły 520 zł. 

5.           Zapraszamy w Piątek na Drogę Krzyżową o godz. 16.30, a w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6.            W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7.            Z okazji Dnia Kobiet Wójt Gminy zaprasza wszystkie kobiety na koncert Andrzeja Rybińskiego. Spotkanie  odbędzie się 7 marca, w środę o godz. 18.00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Starej Błotnicy. Organizatorzy proszą o zgłaszanie swojej obecności. Wszelkie informacje umieszczone są na plakacie w gablocie przed kościołem.

8.            W sobotę 10 marca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Siemiradza Państwa: Jastrzębska (nr domu 15), Chudzik (nr domu 16) i Jaworski (nr domu 16a).

9.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.