OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 3 Niedzielę Zwykłą

21.01.2018 r.

1.            Dzisiaj o godz. 15.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Chruściechowa. Matce Bożej Pocieszenia polecamy nasze babcie i dziadków z okazji dzisiejszego dnia babci i jutrzejszego dnia dziadka.

2.            Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę  przeznaczone są na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium. Po Mszach  przed kościołem - zbiórka do puszek na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.

3.            W 2017 roku w naszej parafii ochrzczono 42 dzieci. Sakrament małżeński zawarło 9 par. Do Pierwszej Komunii przystąpiło 32 dzieci.  Pogrzebów odbyło się 18. Do naszego sanktuarium przyszło 8 zorganizowanych pielgrzymek.  Nawiedziło sanktuarium 16 grup pielgrzymkowych.

4.            W sobotę 27 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Gospodarczyk (nr domu 50), Jurczak (nr domu 51) i Szymańska (nr domu 53).

5.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.