OGŁOSZENIA PARAFIALNE

31 Niedziela Zwykła

4.11.2018 r.

1.        Do 9 listopada o godz. 17.00 (w niedzielę o godz. 16.00) jest odprawiana Msza św. Oktawalna w intencji zmarłych. Ich imiona odczytujemy i modlimy się za nich pół godziny przed Mszą św.

2.        Do 8 listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

3.        W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 100-rocznicę odzyskania Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 10.00.

4.        Serdecznie dziękujemy chorym odwiedzonym z posługą sakramentalną za ofiary na kościół i dary do kuchni klasztornej.

5.        Wypominki roczne zostaną wywieszone w gablocie przed kościołem i ukarzą się na stronie internetowej parafii w zakładce „Intencje mszalne”. Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieścisłości i błędów.

6.        Można zamawiać w zakrystii msze św. na 2019 rok.

7.        Ministranci i schola prowadzą przed cmentarzem wyprzedaż ostatnich sztuk zniczy i wkładów. Tym wszystkim, którzy wsparli dzieci i młodzież z naszej parafii, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8.        Organizujemy pielgrzymkę na czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 24/25 listopada. Szczegóły umieszczone są na tablicy ogłoszeń. Zapisy u O. Piotra.

9.        W sobotę 10 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Szatan (nr domu 4), Tulikowski (nr domu 8) i Zarychta (nr domu 8).

10.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.