OGŁOSZENIA PARAFIALNE

33 Niedziela Zwykła

18.11.2018 r.

1.         Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace remontowo-budowlane w naszym sanktuarium. Po mszach przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

2.         W poniedziałek – katecheza przygotowująca  do Sakramentu Bierzmowania dla klas VIII. Spotkanie w kościele o godz. 18.00.

3.         W środę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.  O godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności mieszkańców Wólki Kadłubskiej.  

4.         W czwartek wspomnienie św. Cecylii, Patronki muzyki kościelnej. Modlitwie polecamy panią organistkę, chór oraz scholę.

5.         W sobotę o godz. 17.00 Msza św. z udziałem naszej scholi dziecięcej z racji święta św. Cecylii.

6.         Również w sobotę w kościele o godz. 18.00 katecheza przygotowująca do Bierzmowania dla młodzieży III gimnazjum.

7.         Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 12.00 Msza św. z udziałem Samorządu Mazowieckiej Izby Rolniczej.

8.         Organizujemy pielgrzymkę na czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 24/25 listopada. Szczegóły umieszczone są na tablicy ogłoszeń. Zapisy u O. Piotra. Ostateczny termin zapisów - do 20 listopada.

9.         W sobotę 24 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Frączek (nr domu 12), Walkiewicz (nr domu 15a) i Drużdżel (nr domu 16).

10.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

11.    W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności  ś.p. Helenę Gruszczyńską z Sopotu.