OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna

22.04.2018 r.

1.        Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania do służby Bożej. Taca jest przeznaczone na seminarium duchowne w Radomiu i Zakonu Paulinów w Krakowie.

2.        Jutro Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski. W środę Święto św. Marka Ewangelisty. Msze święte o godzinie 7.00, 8.00 i 17.00.

3.        W piątek 27 kwietnia po Mszy Świętej o godzinie 17.00 spotkanie z dziećmi, które w zeszłym roku po raz pierwszy przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej.

4.        Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby gospodarcze naszej parafii wyniosła 4222 zł.

5.        Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Norbert Chmielewski – kawaler, zamieszkały w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i  Agnieszka Barbara Brak – panna, zamieszkała w miejscowości Klew, parafia Św. Łukasza w Skórkowicach: zapowiedź druga.

2) Michał Kacprzak – kawaler, zamieszkały w miejscowości Góry, parafia Św. Marii Magdaleny w miejscowości Promna i Patrycja Kacprzyk – panna, zamieszkała w  Starym Osowie, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

3) Adam Włodarczyk – kawaler, zamieszkały w Mokrosęku, parafia tutejsza i Marlena Baran – panna, zamieszkała w Bartodziejach, parafia Nawiedzenia Najświętszej  Maryi Panny w Lisowie: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

6.        W sobotę 28 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Osowa Państwa: Kaszuba (nr domu 2), Kozłowski (nr domu 12) i Krzesińska (nr domu 13).

7.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.