OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 4 Niedzielę Zwykłą

28.01.2018 r.

1.            Ofiary z trzeciej niedzieli miesiąca  przeznaczone na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszym Sanktuarium wyniosły: 3247 zł. Natomiast zbiórka do puszek na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu wyniosła: 370 zł.

2.            W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. od godz. 16.00.

3.            Odwiedziny chorych w czwartek, w piątek i w sobotę od godz. 9.00.

4.            W piątek 2 lutego - święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu obchodzimy dzień życia konsekrowanego. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

5.            W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00.

6.            Nasza parafia pragnie dołączyć się do zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Zbiórka odbędzie się 14 lutego – sprzęt prosimy przywozić na parking w okolicę figurki św. Józefa.

7.            W sobotę 3 lutego na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Jurczak (nr domu 58), Górka (nr domu 57) i Wójcik (nr domu 46).

8.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

9.            Za + Waldemara Błaszczyka wyznaczono 5 mszy św. – od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Edwarda Komoroskiego.