OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Święto Chrztu Pańskiego

7.01.2018 r.

1.            Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością św. Pawła Pierwszego Pustelnika Patrona naszego Zakonu. Zakończymy ją 15 stycznia uroczystą Mszą św. o godz. 17.00, na którą zapraszamy wszystkie dzieci na specjalne błogosławieństwo – według tradycji naszego Zakonu, z małą niespodzianką na końcu. Na Nowennę zapraszamy każdego dnia o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.00.

2.             Spotkanie rodziców dzieci komunijnych z firmą szyjącą stroje w celu pobrania miar od dzieci  odbędzie się we wtorek o godz. 14.30 w Szkole Podstawowej w Starej Błotnicy.

3.             W przyszłą niedzielę – 14 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 10.00 będziemy gościć naszą orkiestrę dętą, która ubogaci Eucharystię grą kolęd. Serdecznie zapraszamy.

4.             19 stycznia przypada dzień Imienin Pasterza Diecezji, Biskupa Henryka Tomasika. Otoczmy go  w tym dniu naszą modlitwą.

5.            Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii (kolęda). Plan kolęd znajduje się w gablocie przed kościołem.

6.            W kiosku są do nabycia kalendarze na rok 2018.

7.            W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszych zmarłych. Z ofiar zebranych podczas pogrzebu zostały wyznaczone Msze św.: za śp. Stanisława Kaszubę – 16 Mszy św., za śp. Janinę Jesionek – 8 Mszy św., za śp. Adama Sambora – 8 Mszy św., w tym po jednej od Zakładu Pogrzebowego p. Komoroskiego.

8.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.