OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.04.2018 r.

1.           Dzisiaj Uroczystość Miłosierdzia Bożego – dzień specjalnej łaski dla każdego potrzebującego nawrócenia.  

2.           Taca jest przeznaczona na potrzeby Caritas diecezjalnej.

3.           Jutro w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00.

4.           W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone na prace remontowo-budowlane w naszym sanktuarium.

5.           W czwartek podczas Mszy św. o godzinie 17.00 uroczyste poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

6.            W sobotę 14 kwietnia w Kaszowie lokalna grupa motorowa zainauguruje nowy sezon Mszą św. o godz. 10.00 pod przewodnictwem ks. Ireneusza Chmury. Motocykliści serdecznie zapraszają.

7.           Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Bartosz Bogumił – kawaler, zamieszkały w Grabowie nad Pilicą, parafia Trójcy Świętej i  Monika Maria Mosiołek – panna, zamieszkała w Starej Błotnicy, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

2) Piotr Paweł Berliński – kawaler, zamieszkały w Jedlance, parafia Świętych Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku i Anna Karolina Kazana panna, zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza: zapowiedź druga.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

8.            W sobotę 14 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Osowa Państwa: Jakubiak (nr domu 8), Kaszuba (nr domu 9) i Rotuski (nr domu 9b).

9.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

10.       W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności:

1)        śp. Mariannę Szymańską – z ofiar złożonych podczas pogrzebu wyznaczono 19 intencji od uczestników pogrzebu i jedna od Zakładu Pogrzebowego Edwarda Komoroskiego. 

2)        śp. Wojciecha Dygant – z ofiar złożonych wyznaczono 24 intencji od uczestników pogrzebu oraz jedna od Zakładu Pogrzebowego Edwarda Komoroskiego.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.