OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi

30.12.2018 r.

1.            Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi. Opiece Świętej Rodziny polecamy wszystkie rodziny naszej parafii i naszych gości.

2.            Jutro o godz. 16.30 odbędzie się  nabożeństwo dziękczynno-błagalne na koniec roku 2018  - serdecznie zapraszamy.

3.            We wtorek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą jak w niedzielę. Przypominamy że Uroczystość ta należy do świąt nakazanych i obowiązuje nas udział we Mszy św.

4.            W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z racji kolędy nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

5.            W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej Mszy poświęcenie kadzidła i kredy.

6.            Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii (kolęda). Grafik kolędy wywieszony jest w gablocie przed kościołem. Kolęda w Wólce Kadłubskiej odbędzie się 9 stycznia.

7.            Podczas wizyty duszpasterskiej prosimy w miarę możliwości o obecność całej rodziny. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 9.00. Prosimy o przysłanie po kapłana samochodu.

8.            Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Gościom za produkty żywnościowe złożone z racji świąt do klasztoru.

9.            W sobotę 5 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Bienias (nr domu 34), Filipczak (nr domu 35) i Drużdżel (nr domu 36).

10.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.