OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Pierwsza Niedziela Adwentu

1.12.2019 r.

1.     Dzisiaj pierwsza niedziela Adwentu. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godziny 16.00.

2.     Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Przez najbliższe trzy miesiące każda pierwsza niedziela miesiąca będzie przeznaczona na ten cel.

3.     W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4.     W sobotę 7 grudnia w godz. od 8.00 – 16.00 w PSP im. Bpa J. Chrapka w Starych Sieklukach – zbiórka krwi dla Martusi. Zaprasza Dyrekcja Krystyna Sobień.

5.     Od jutra rozpoczynamy Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych w dni powszednie na godz. 17.00.

6.     W tym tygodniu przypadają Pierwszy: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Odwiedziny chorych w czwartek i w piątek od godz. 14.00, w sobotę od godz. 9.00.

7.     W zakrystii są do nabycia świece adwentowe. Dochód przeznaczony jest na Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

8.     Przed kościołem ministranci i schola rozprowadzają zrobione własnoręcznie lampiony, figurki bożonarodzeniowe i stroiki.

9.     Jutro w  poniedziałek 2 grudnia o godz. 16.00 w sali duszpasterskiej spotkanie dzieci komunijnych z firmą szyjącą stroje komunijne w celu przymiarki. Zadatek na stroje 50 zł.

10.       Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Emil Kołtunowicz zamieszkały w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Patrycja Jędrzejewska, zamieszkała w Starych Sieklukach, parafia Św. Józefa Robotnika w Starym Goździe. Zapowiedź pierwsza.

11.       Lista roznoszenia opłatków.

12.       W piątek 6 grudnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Kocon (nr domu 43), Szot (nr domu 42) i Bukowski (nr domu 40)

13.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.