OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lipca 2019 roku

 

1.            W pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę organizowanej przez naszego Pana Wójta wzięło udział 178 osób, w drogę powrotną wybrało się 9  pielgrzymów.

2.            Taca w przyszłą trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na potrzeby gospodarcze naszej Parafii i Sanktuarium.

3.            W przyszłą niedzielę 21 lipca o godz. 15.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Mokrosęka.

4.            W dniu 6 sierpnia 2019 roku wyruszy na trasę    do Częstochowy Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

5.            Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć         następujące osoby:

1)        Wiktorek Przemysław Adrian, zamieszkały w Domaniewicach, parafia św. Jana Chrzciciela w miejscowości Łęgonice i Spytek Paulina Maria, zamieszkała w Starym Kobylniku, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.

2)        Karasek Adrian, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Karpińska Milena zamieszkała w miejscowości Chinów, parafia Świerże Górne. Zapowiedź druga.

3) Przemysław Tulikowski, zamieszkały w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Dagmara Dujka, zamieszkała w Radomiu, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zgłaszać w kancelarii parafialnej.

6.            W sobotę 20 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Durczyński (nr domu 50), Traczyk (nr domu 4) i Maj (nr domu 7b).

7.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.