OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipca 2019 roku

 

1.            Taca z dzisiejszej trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze naszej Parafii i Sanktuarium.

2.            W przyszłą niedzielę po mszach świętych poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu święta św. Krzysztofa Patrona Kierowców.

3.            W następną niedzielę zbiórka do puszek na MIVA Polska - pomoc misjonarzom na zakup środków transportu.

4.            W dniu 6 sierpnia 2019 roku wyruszy na trasę do Częstochowy Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

5.            Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

1)          Przemysław Tulikowski, zamieszkały w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Dagmara Dujka, zamieszkała w Radomiu, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapowiedź druga.

2)          Radosław Kozłowski, zamieszkały w Starym Osowie, parafia tutejsza i Paulina Jóźwiak, zamieszkała w miejscowości Granne, parafia p.w. Św. Jana Chrzciciela. Zapowiedź pierwsza.

3)          Michał Wolak, zamieszkały w Mokrosęku, parafia tutejsza i Joanna Maria Sławińska, zamieszkała w Skaryszewie, parafia p.w. Św. Jakuba Apostoła. Zapowiedź pierwsza.

4)          Marcin Kwiecień, zamieszkały w Radomiu, parafia św. Jadwigi Królowej i Agata Kołtunowicz, zamieszkała w Starym Kobylniku, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

5)          Kamil Munik, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Barbara Karolewska, zamieszkała w Pierzchni, parafia pw Zwiastowania Najśw. Maryi Panny w Jasionnej. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

6.            W sobotę 27 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Litwin (nr domu 7a), Prażnowski (nr domu 10) i Wiatrak (nr domu 12).

7.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.