OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na 2 Niedzielę Wielkiego Postu

17.03.2019 r.

1.             Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowo – budowlane. Natomiast przed kościołem do puszek jest zbierana ofiara na misje (Dzieło Ad Gentes).

2.             W przyszłą niedziele zbierane będą ofiary do „puszek” jako jałmużna wielkopostna.

3.             Podczas każdej dzisiejszej Mszy św. Rycerze Kolumba – świecka organizacja o charakterze charytatywnym – opowiedzą nam o swojej działalności.

4.             19 marca  Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P

5.             We wtorek 19 marca na godzinę 18.00 zapraszamy do salki duszpasterskiej rodziców i dzieci komunijne na odbiór strojów komunijnych.

6.             W czwartek 21 marca o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na nowennę wszystkich czcicieli Matki Bożej Błotnickiej, a w szczególności mieszkańców Starego Kiełbowa.

7.             W piątki odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16.30, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30.

8.            W dniach 23 i 24 marca organizujemy pielgrzymkę do Krakowa i Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegółowe informacje umieszczone są na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Zapisy do 19 marca.

9.            W sobotę 23 marca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Jakubowa Państwa: Popiel (nr domu 11) i Skomorowski (nr domu 28) oraz z Chruściechowa Pan Dąbrowski (nr domu 22).

10.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

11.        W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Kazimierza Szatana z Kobylnika. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.