OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1 września 2019 roku

 

1.            Dzisiaj przybywa Piesza Pielgrzymka z Gozdu pod przewodnictwem Ks. Kanonika Janusza Kurka na Mszę św. o godz. 12.00. Natomiast o godz. 15.30 przybędzie Piesza Pielgrzymka z katedry w Radomiu pod przewodnictwem ks. Kan. Krzysztofa Ćwieka i ks. Tomasza Orłowskiego.

2.            Jutro o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. W Starym Kadłubie rozpoczęcie pracy Oddziału Przedszkolnego
o godz. 11.00.

3.            W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu
i okazja do spowiedzi świętej.

4.            Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 14.00 w czwartek i
w piątek, a w sobotę od godz. 9.00.

5.            W sobotę 7 września od godziny 10.00 do 13.00  dzień skupienia dla narzeczonych.

6.            W przyszłą niedzielę Uroczystość Odpustowa Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Na wszystkich mszach poświecenie ziarna siewnego. Na Sumę o godz. 12.00 zapraszamy szczególnie asystę, dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów i strażaków.

7.            W związku z odpustem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny prosimy mieszkańców Kadłubskiej Woli  o pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, o produkty żywnościowe.

8.            Zapraszamy chłopców, aby zapisali się
na ministrantów. Zbiórki ministrantów w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy też dziewczynki
do scholi parafialnej. Spotkania scholi w soboty o godz. 14.00.

9.            Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

1)          Kamil Robert Stachowiak, zamieszkały w Starym Kiełbowie i Anna Skórka, zamieszkała w miejscowości Węgrów, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Węgrowie. Zapowiedź druga.

2)          Artur Bienias, zamieszkały w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Katarzyna Karolina  Wikalińska, zamieszkała w miejscowości Żerdź, parafia pw. Świętego Krzyża w Przytyku. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

6.     W piątek 6 września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Krzosek (nr domu 30a), Korczak (nr domu 33) i Zych (nr domu 34).

10.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.