OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

29 września 2019 roku

 

1.            Rozpoczynamy październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30.

2.            Jutro wspomnienie św. Hieronima, we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę Święto Świętych Aniołów Stróżów, w piątek Św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.

3.            W sobotę 5 października udamy się autokarem z pielgrzymką różańcową do Sanktuarium w Wysokim Kole – zapisy do dziś w zakrystii. Wyjazd z placu sprzed kościoła o godzinie 7.30, a powrót około 16.30.

4.            W tym tygodniu przypadają Pierwsze: Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.  Od godz. 16.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

5.            Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w czwartek od 15.00 - dwóch ojców i w sobotę od godz. 9.00 – jeden ojciec.

6.            Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Karol Kucharczyk, zamieszkały w Mokrosęku, parafia tutejsza i Magda Anna Lech, zamieszkała w Brzeźcach, parafia Św. Trójcy w Białobrzegach. Zapowiedź pierwsza.

7.            Na stoliku pod chórem wyłożone są  kartki na wypominki listopadowe i roczne.

8.            Taca z trzeciej niedzieli miesiąca na prace remontowo budowlane wyniosła 4803 zł.

9.            W sobotę 5 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Rylski (nr domu 7), Pankowski (nr domu 6) i Cielniak (nr domu 7).

10.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.