OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 października 2019 roku

 

1.            Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca.

2.            W poniedziałek 7 października podczas Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci komunijnych.

3.            Przed kościołem ministranci i schola rozpoczynają sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby ministrantów i scholi.

4.            Na stoliku pod chórem wyłożone są  kartki na wypominki listopadowe i roczne.

5.            W przyszłą niedzielę Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6.            Muzeum Wsi Radomskiej przygotowuje wystawę „Papież napotkany”. W związku z tym Muzeum prosi osoby prywatne o różnego rodzaju pomoc w gromadzeniu eksponatów związanych z osobą Jana Pawła II. Wypożyczone eksponaty zostaną zwrócone właścicielowi po wystawie. Szczegóły całej wystawy wywieszone są w gablocie przed kościołem. Muzeum poszukuje również starych zwyczajów, obrzędów związanych z pogrzebami, zaduszkami.

7.            Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Karol Kucharczyk, zamieszkały w Mokrosęku, parafia tutejsza i Magda Anna Lech, zamieszkała w Brzeźcach, parafia Św. Trójcy w Białobrzegach. Zapowiedź druga.

8.            W sobotę 12 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Jurczak (nr domu 5), Kaczmarek (nr domu 8) i Kucharczyk (nr domu 10).

9.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.