OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20 października 2019 roku

 

1.            Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary są przeznaczone na prace remontowo budowlane w naszym sanktuarium.

2.            Na dzieło Jana Pawła II w zeszłą niedzielę zebraliśmy do puszek 1360 zł.

3.            W przyszłą niedzielę Kobiety dla Starej Błotnicy przeprowadzą zbiórkę do puszek dla młodzieży stypendialnej Koalicja dla Młodych.

4.            W poniedziałek 21 października o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Siemiradza.

5.            Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 15.30.

6.            Przed kościołem ministranci i schola prowadzą sprzedaż zniczy. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby ministrantów i scholi.

7.            Na stoliku pod chórem są  wyłożone kartki na wypominki. Prosimy zaznaczyć, czy to są wypominki listopadowe czy roczne, z jakiej miejscowości i o której godzinie roczne mają być czytane: o 9.40 czy  o 11.40. Przynosimy je do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.

8.            Od dzisiaj można zamawiać w zakrystii msze św. na 2020 rok. Ci, którzy zamawiają więcej intencji, prosimy, aby zgłaszać się w dzień powszedni do kancelarii parafialnej.

9.            W sobotę 26 października na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Górka (nr domu 16), Krawczyk (nr domu 16) i Nowakowski (nr domu 17).

10.       Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.