OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Trzecia Niedziela Adwentu

15.12.2019 r.

1.   Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na prace remontowo- budowlane w sanktuarium.

2.   Roraty o godz. 17.00.

3.   W sobotę 21 grudnia o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału
w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Starego Kadłuba.

4.   W zakrystii są do nabycia świece adwentowe. Dochód przeznaczony jest na Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

5.   Przed kościołem wolontariusze z naszej Szkoły rozprowadzają malowane ręcznie przez Pana Wójta, radnych gminy oraz zaproszonych gości bombki. Uzyskane ze zbiórki pieniądze będą przeznaczone na leczenie Marty Malewicz. Natomiast u ministrantów i scholi można nabyć, figurki bożonarodzeniowe i stroiki.

6.   Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

1) Michał Kocon zamieszkały w Siemiradzu, parafia tut. i Aleksandra Rupniewska zamieszkała w Kamieniu, parafia św. Trójcy w Białobrzegach zapowiedź pierwsza.

2) Wojciech Sałgut zamieszkały w Starym Kadłubie, par. tut. i Paulina Świniarska zamieszkała w Bobrek Kolonia, parafia Św. Jana w Stromcu, zapowiedź pierwsza.

7.   W sobotę 21 grudnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwa: Kucharczyk (nr domu 6), Górka (nr domu 8) i Górka (nr domu 8).

8.   Pani Danuta – nasza organistka, dziękuje wszystkim za miłe przyjęcie i składane ofiary podczas roznoszenia opłatków.

9.   W najbliższych dniach pożegnamy zmarłych:

We wtorek śp. Mariana Kucharczyka – o godz. 12.00

W środę śp. Eugeniusza Zygarskiego – godz. 12.00

10.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.