OGŁOSZENIA PARAFIALNE

34 Niedziela Zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

24 listopada 2019 roku

1.      Dzisiaj jest ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

 

2.      Przed kościołem „Wolontariat” – młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na leczenie osoby w wielkiej potrzebie.

 

3.      Taca remontowo-budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 4294 zł.

 

4.      Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu -  rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci i młodzież na Roraty w dni powszednie o godzinie 17.00. Przynosimy ze sobą lampiony.

 

5.      Rozpoczęliśmy okres grzewczy w naszym kościele i tak jak w zeszłym roku taca z pierwszej niedzieli miesiąca, aż do marca, będzie przeznaczona na spłatę ogrzewania.

 

6.      W środę o godz. 17.45 - Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania – obecność obowiązkowa.

 

7.      Wyjazd na pielgrzymkę i na czuwanie modlitewne na Jasną Górę w sobotę godz. 8.00.

 

8.      W sobotę 30 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwa: Kocon (nr domu 21), Wieteska (nr domu 20) i Sułecki (nr domu 22b).

 

9.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

 

10.        W ostatnim czasie odeszły do Pana następujące osoby: ś.p. Marianna Sikorska z Sopotu; ś.p. Stanisław Zjawiński z Chruściechowa i ś.p. Leokadia Zalewska z Kobylnika. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.