OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna

19.05.2019 r.

1.            Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca - taca jest przeznaczona na potrzeby naszego sanktuarium i parafii.

2.            We wtorek 21 maja o godz. 16.30 nabożeństwo majowe i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Czyżówki.

3.            Jutro po mszy św. wieczornej spotkanie dzieci rocznicowych. Także w poniedziałek o 18.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klas III gimnazjum.

4.            We wtorek i w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.

5.            W piątek po mszy św. wieczornej odbędzie się Liturgia Pokutna i Pierwsza Spowiedź dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców i chrzestnych.

6.            W środę od godziny 16.00 według ustalonego porządku egzamin młodzieży klas VIII przygotowującej się do  sakramentu Bierzmowania. W Czwartek natomiast od godziny 16.00 egzamin do bierzmowania klas III gimnazjum.

7.            W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00. dzieci naszej parafii przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o udostępnienie ławek dla rodziców i chrzestnych tych dzieci.

8.            W kościele nabożeństwo majowe odprawiamy w niedziele o godz. 15.30 a w dni powszednie o godz. 16.30.

9.            Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)     Sebastian Paweł Pirosz, zamieszkały w Jakubowie, parafia tutejsza i Marta Dygant, zamieszkała w Starym Osowie, parafia tutejsza: zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi prosimy zgłaszać  do kancelarii parafialnej.

10.        Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.