OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Święto Chrztu Pańskiego

13.01.2019 r.

1.             We wtorek 15 stycznia Uroczystość Św. Pawła Pierwszego Pustelnika – Patrona Zakonu Paulinów. Uroczysta Msza św. o godz. 17.00, na którą zapraszamy wszystkie dzieci na specjalne błogosławieństwo – według tradycji naszego Zakonu.

2.             Od 18 stycznia do 25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3.             W przyszłą niedzielę (trzecia niedziela miesiąca) taca będzie przeznaczona na prace remontowo budowlane w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy gościć naszą Orkiestrę Dętą – serdecznie zapraszamy.

4.             19 stycznia przypada dzień Imienin Pasterza Diecezji Biskupa Henryka Tomasika. Otoczmy go w tym dniu naszą modlitwą.

5.            Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii (kolędę). Dziękujemy za przyjmowanie kapłanów do swoich domów i za możliwość podwiezienia ojców do poszczególnych miejscowości oraz złożone ofiary. Jeśli ktoś z jakiś przyczyn był nieobecny, a chciałby jeszcze przyjąć kapłana, prośmy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii.

6.            Taca z poprzedniej niedzieli na ogrzewanie kościoła wyniosła: 4.592 zł.

7.            W sobotę 19 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwa: Zarychta (nr domu 39), Kołtunowicz (nr domu 60) i Cybulski (nr domu 44).

8.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.