OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi

29.12.2019 r.

1.     Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Józefa i Maryi. Opiece Świętej Rodziny polecamy wszystkie rodziny naszej parafii i naszych gości.

2.      O godz. 10.00 dzieci i młodzież naszej parafii wystawiają Jasełka Bożonarodzeniowe. Zapraszamy serdecznie. O godz. 18.00 ministranci i schola  - spotkanie opłatkowe w GOKu.

3.      W poniedziałek 30 grudnia o godz. 12.00 celebrowana będzie Msza św. w intencji + Czesława Maj.

4.      31 grudnia O. Sylwester obchodzi swoje imieniny. Polećmy jego osobę naszej modlitwie.

5.     We wtorek o godz. 16.30 odbędzie się  nabożeństwo dziękczynno-błagalne na koniec roku 2019  - serdecznie zapraszamy.

6.     W środę 1 stycznia rozpoczynamy nowy rok 2020  – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte odprawiane będą jak w niedzielę. Przypominamy że Uroczystość ta należy do świąt nakazanych i obowiązuje nas udział we Mszy św. 

7.     W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z racji kolędy nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

8.     W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 sumę uświetni i po niej zagra kolędy nasza Orkiestra Dęta

9.     Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii (kolęda). Porządek kolędy wywieszony jest w gablocie przed kościołem i umieszczony na stronie internetowej parafii. Podczas wizyty duszpasterskiej prosimy w miarę możliwości o obecność całej rodziny. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 9.00. Prosimy o przysłanie po kapłana samochodu.

10.Pragniemy serdecznie podziękować Parafianom i Gościom za produkty żywnościowe złożone z racji świąt do klasztoru.

11. W sobotę 4 stycznia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwa: Kołacz (nr domu 22), Dziupińska (nr domu 25) i Tkaczyk (nr domu 26).

12. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.