OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

21.04.2019 r.

1.           Wszystkim parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy wszystkich radością i pokojem. A Matka Najświętsza, która radowała się ujrzawszy żywego Swojego Syna, niechaj pomoże nam w umocnieniu naszej wiary.

2.           Bóg zapłać wszystkim, którzy uświetnili Uroczystość Wielkanocną: Ojcu Sebastianowi za zrobienie ciemnicy na Wielki Czwartek, za przygotowanie  ministrantów i liturgii do Triduum Paschalnego; Ojcu Przemysławowi za urządzenie Grobu Pana Jezusa, a Wszystkim Ojcom za  posługę w konfesjonale. Dziękujemy ministrantom i lektorom, chórowi za oprawę liturgiczną oraz   strażakom za trzymanie warty przy Grobie Pańskim. Wszystkim niosącym baldachim, sztandary, chorągwie i feretrony oraz dziewczynkom sypiącym kwiatki składamy serdeczne: Bóg zapłać.

3.           Jutro poniedziałek wielkanocny. Msze święte jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4.            W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Taca jest przeznaczona na potrzeby Caritas diecezjalnej.

5.            W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy rodziców i dzieci które w zeszłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. na spotkanie organizacyjne.

6.            W sobotę 27 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Chruściechowa Państwa: Kolos (nr domu 37), Damecki (nr domu 36) i Nadgrotkiewicz (nr domu 36a).

7.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.