OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 czerwca 2020 roku

 

Nie ma ograniczenia osób uczestniczących we Mszy św. Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

1.            Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Imieniny obchodzi O. Piotr Urbanek – proboszcz parafii i kustosz Sanktuarium, oraz przełożony naszego klasztoru. Polecajmy jego osobę w naszych modlitwach.

2.            We wtorek kończymy nabożeństwa czerwcowe. Miesiąc lipiec poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do prywatnego odmawiania Litanii do Krwi Pana Jezusa.

3.            W tym tygodniu pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W piątek i sobotę od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej.

4.            W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

5.            Sakrament Małżeństwa mają zawrzeć następujące osoby:

1)        Marcinkowski Andrzej, zamieszkały w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Aderek Izabela Kinga, zamieszkała w Kożuchowie, parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Jasionnej. Zapowiedź druga.

2)        Szubiński Mateusz, zamieszkały w miejscowości Gutów, parafia pw. św. Mikołaja w Jankowicach i Bubek Karolina Katarzyna, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

3)        Stawczyk Paweł, zamieszkały w Starym Kobylniku, parafia tutejsza i Broda Sylwia, zamieszkała w miejscowości Nowe Zawady, parafia świętych Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi należy zgłosić do kancelarii parafialnej.

6.            W sobotę 4 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęku Państwa: Zalewski (nr domu 47), Bojanowicz (nr domu 47) i Piątkowska (nr domu 50).

7.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.