OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 sierpnia 2020 roku

 

Nie ma ograniczenia osób uczestniczących we Mszy św. Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

1.         W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.  

2.         Przygotowujemy się do odpustu na dzień 15 sierpnia. Już teraz prosimy o przygotowanie baldachimu, chorągwi, feretronów i poduszek na procesję.

3.         W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

4.         Do Sakramentu Małżeństwa mają zamiar przystąpić:

1. Piotr Szymon Bojanowicz, zamieszkały w Starym Kiełbowie, parafia tutejsza i Anna Natalia Jabłońska, zamieszkała w Lisowie, parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapowiedź pierwsza.

2. Daniel Andrzej Boczkowski, zamieszkały w Augustowie, parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w miejscowości Boże i Kamila Maria Gurka, zamieszkała w Czyżówce, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zgłosić do kancelarii parafialnej.

5.         W sobotę 8 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Sopotu Państwa: Turzyński (nr domu 6), Wąsik (nr domu 8a) i Durak (nr domu 9).

6.         W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana następujące osoby: + Paweł Ofiara z Mokrosęka, + Krystyna Piotrowska ze Starego Osowa i + Bolesław Zych z Ryk, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek 4 sierpnia o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

7.         Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.