OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9 sierpnia 2020 roku

 

Nie ma ograniczenia osób uczestniczących we Mszy św. Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

1.         Dzisiejsza taca zbierana była na KUL.

2.         W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – odpust w naszym sanktuarium.  Sumie odpustowej o godz. 12.00  będzie przewodniczył Ks. dr Michał Krawczyk. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian i pielgrzymów, ministrantów, dziewczynki sypiące kwiaty, asystę, niosących baldachim, chorągwie, feretrony, różaniec i poduszki oraz naszych strażaków. Po każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

3.         W przyszłą trzecią  niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na prace remontowo – budowlane.

4.         W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

5.         Do Sakramentu Małżeństwa mają zamiar przystąpić:

1. Piotr Szymon Bojanowicz, zamieszkały w Starym Kiełbowie, parafia tutejsza i Anna Natalia Jabłońska, zamieszkała w Lisowie, parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapowiedź druga.

2. Daniel Andrzej Boczkowski, zamieszkały w Augustowie, parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w miejscowości Boże i Kamila Maria Gurka, zamieszkała w Czyżówce, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.

O przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zgłosić do kancelarii parafialnej.

6.         W piątek 14 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Sopotu Państwa: Podymniak (nr domu 22), Malinowski (nr domu 12) i Kołtunowicz (nr domu 14).

7.         Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.