OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020 roku

 

Nie ma ograniczenia osób uczestniczących we Mszy św. Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

1.         Ofiary zbierane do puszek na poszkodowanych mieszkańców Bejrutu wyniosły 2470 zł.

2.         Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Będzie to Msza św. rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny. Będziemy prosić Boga o błogosławieństwo w nauce i ochronę zdrowia.

3.         W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.00 i możliwość spowiedzi świętej. Nawiedzenie chorych z Komunią św. na indywidualne zgłoszenie.

4.         W poniedziałek 7 września odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Na parking przed kościołem można będzie przywozić zużyty sprzęt już w niedzielę wieczorem. Koniec zbiórki poniedziałek o godz. 12.00. Proszę o nie przywożenie sprzętu wcześniej ze względu na Msze niedzielne.

5.         Zapraszamy chętnych chłopców do ministrantury - zbiórki są w soboty o godz. 10.00 i dziewczynki do scholi – próby w soboty o godz. 14.00.

6.         Za tydzień, 8 września Odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Kazanie odpustowe wygłosi o. Grzegorz Prus. Prosimy, przygotować feretrony, chorągwie, poduszki i baldachim do procesji. Do udziału zapraszamy wszystkich parafian, ministrantów, dziewczynki sypiące kwiaty, oraz asystę.

7.         W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

8.         Dzisiaj w szkole w Starej Błotnicy od godziny 9.30 do 13.30 odbędzie się zbiórka krwi, a w sobotę 5 września przy szkole w Sieklukach od godz. 8.00 do 13.30.

9.         W niedzielę 13 września zapraszamy na Mszę św. dożynkową o godz. 12.00. Po Mszy św. odbędzie się koncert – serdecznie zapraszamy.

10.    W sobotę 5 września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Szeliga (nr domu 1), Gościnny (nr domu 2) i Zalewski (nr domu 5).

11.    Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.