OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020 roku

 

Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

1.         Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze kościoła.

2.         Jutro 21 września Święto Św. Mateusza Apostoła. O godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nowennie, a zwłaszcza mieszkańców Ryk.

3.         W środę 23 września wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

4.         W dniu 3 października odbędzie się pielgrzymka kół żywego różańca do Wysokiego Koła. W tym roku w naszej parafii zapraszamy do indywidualnego nawiedzenia tego Sanktuarium

5.         Zapraszamy chętnych chłopców do grona ministrantów - zbiórki są w soboty o godz. 10.00, natomiast zachęcamy dziewczynki do scholi – próby w soboty o godz. 14.00.

6.         W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

7.         Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

1)        Mariusz Błażej Trzos, zamieszkały w Starym Osowie, parafia tutejsza i Karolina Kamińska, zamieszkała w miejscowości Brzostowiec, parafia Wszystkich Świętych w Michałowicach. Zapowiedź druga.

2)        Mateusz Sitarski, zamieszkały w Przytyku i Aleksandra Anna Kaczorek, zamieszkała w Starej Błotnicy, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.

3)        Michał Stefanowski, zamieszkały w Radomiu, parafia Św. Krzyża i Ilona Hadas, zamieszkała w Starym Osowie, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących między narzeczonymi należy powiadomić kancelarię parafialną.

8.         W sobotę 26 września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Spólny (nr domu 16), Pośnik (nr domu 17) i Szymanowicz (nr domu 18).

9.         W ostatnim czasie z naszej parafii odeszły do Pana następujące osoby:  + Wacław Bąk z Kadłubskiej Woli, + Agnieszka Korneta  ze Starego Kadłuba oraz + Natalia Gniadek ze Starego Kadłuba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.