OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1 listopada 2020 roku

Uroczystość Wszystkich Świętych

 

Do kościoła przychodzimy w maseczkach.

 

1.   Ze względu na zamknięcie cmentarzy nie będzie w tym roku procesji przy grobach naszych bliskich. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii dzisiaj przez cały dzień, a w następnych dniach przed i po Mszy św. w zakrystii oraz w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.

2.   Przez oktawę czyli od 1 do 8 listopada modlimy się za zmarłych z wypominek listopadowych  o godz. 16.30.

3.   Ponawiamy prośbę o ograniczenie zakupów sztucznych wiązanek na groby oraz zniczy w związku z problemami śmieci cmentarnych.

4.   Msze św. ze względu na obostrzenia w uczestnictwie we Mszy św. (w naszej parafii 80 osób) odprawiamy w niedzielę o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 i 18.00, o ile zalecenia sanitarne nie ulegną zmianie.

5.   W tym roku możemy uzyskać odpust zupełny przez nawiedzenie cmentarza lub kościoła oraz modlitwę za zmarłych i ofiarować go za zmarłych przez cały miesiąc listopad.  Ci, którzy nie mogą opuścić mieszkania, mogą także uzyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych w swoich domach modląc się przed obrazem Jezusa lub Maryi. Należy odmówić Wierzę w Boga i Ojcze nasz i odrzucić wszelkie przywiązanie do grzechu.

6.   W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca.

7.   W czwartek o. Jonasz będzie odwiedzał osoby starsze lub chore umożliwiając przystąpienie do Komunii św. Prosimy o indywidualne zgłoszenia.

8.   W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny” oraz kalendarze na 2021 r.

9.   Możemy już zamawiać Mszę św. na 2021 rok.

10. W sobotę 7 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Bukowski (nr domu 36), Marszałek (nr domu 42) i Włodarczyk (nr domu 43).