OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 listopada 2020 roku

 

Do kościoła przychodzimy w maseczkach. Ograniczona ilość osób – 38.

 

1.   Dzisiaj na sumie o godzinie 12.00 odbędzie się  poświęcenie organów po generalnym remoncie, którego dokona Generał Zakonu Paulinów O. dr Arnold Chrapkowski. Po Mszy św. odbędzie się krótki koncert. W związku z ograniczeniami uczestniczenia w Najświętszej Ofierze bardzo proszę, aby osoby przychodzące normalnie na godz. 12.00. w tym dniu skorzystały z innych godzin Mszy św., pozostawiając miejsca zaproszonym gościom.

Krótki koncert będzie jeszcze wykonany po Eucharystii o godz. 14.00. Płytę z muzyką naszych organów i śpiewem Pani Anny Lubańskiej można nabyć w zakrystii. Na organach gra i asystuje przy śpiewie Pani Anny organista Wiktor Łyjak.

2.   Ze względu na obostrzenia w uczestnictwie we Mszy św. (w naszej parafii 38 osób) dodatkowe Msze św. odprawiamy w niedzielę o godz. 14.00 i 18.00. Proszę umożliwić uczestnictwo we Mszach św. osobom mającym intencje mszalne.

3.   W sobotę 21 listopada przypada święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Pocieszenia na godz. 16.30 szczególnie mieszkańców Dębowicy.

4.   W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny” oraz kalendarze na 2021 r.

5.   Dziękujemy za dar dozowników do dezynfekcji rąk. Serdeczne Bóg zapłać.

6.       W sobotę 21 listopada na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kobylnika Państwa: Osowski (nr domu 47), Jurczak (nr domu 58) i Tkaczyk (nr domu 60).