OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna

3.05.2020 r.

 

PROSIMY UMOŻLIWIĆ UDZIAŁ WE MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA 1 OSOBA NA 15 METRÓW KWADRATOWYCH, w naszym kościele 30 osób. W Mszach Św. uczestniczymy w maseczkach. Pozostali wierni uczestniczą we Mszy św. przez radio czy telewizję i przyjmują Komunię św. duchową. Transmisje na żywo: facebook: Sanktuarium Stara Błotnica, godz. 12.00.

1.           Zapraszamy wszystkich do śpiewania litanii loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny w swoich domach. W kościele odprawiamy nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 16.30, a w niedziele o 15.30.

2.           W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

3.            Przypominamy, że  ze względu na ograniczoną ilość osób w kościele na czas epidemii dodajemy Mszę św. o godz. 14.00. Od przyszłej niedzieli 10 maja dodajemy jeszcze Mszę św. o godz. 18.00.

4.            W środę święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.

5.            W piątek 8 maja - z racji uroczystości św. Stanisława Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski - nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.            Radomskie Centrum Krwiodawstwa zaprasza na zbiórkę krwi, która obędzie się na parkingu szkoły w Sieklukach we wtorek od 8.30 – 13.00.

7.            Pod chórem możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

8.            W sobotę 9 maja na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęku Państwa: Kucharczyk (nr domu 3a), Zalewska (nr domu 5) i Szatan (nr domu 7).

9.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.