OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na Niedzielę Palmową

5.04.2020 r.

 

UWAGA!!!

PROSIMY UMOZLIWIĆ UDZIAŁ W MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA NAJWYŻEJ 5 OSÓB. Pozostali wierni uczestniczą we Mszy św. przez radio czy telewizję i przyjmują Komunię św. duchową.

1.          Zapraszamy do  uczestnictwa w Triduum  Paschalnym za pośrednictwem telewizji lub radia. Skorzystajmy z takiej możliwości łączenia się z całym Kościołem. Codziennie możemy przyjąć Komunię św. duchową.

2.          Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godzinie 17.00. Obchodzimy Uroczystość ustanowienia przez Jezusa Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. W modlitwie naszej polecamy Panu Bogu wszystkich biskupów i kapłanów.

3.          Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godz. 16.30 a po niej Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17.00.

4.          Wielka Sobota – nie będzie w tym roku poświęcenia pokarmów kościele. Prosimy, aby wierni sami pomodlili się nad pokarmami, a ojciec, czy matka niechaj pobłogosławi te dary. W dłoniach rodzicielskich jest moc błogosławienia swoich dzieci i domostwa.  

5.          W Wielką Sobotę o godz. 19.00 rozpoczynają się najważniejsze obrzędy świętowania Wielkanocnego – Liturgia Paschalna.

6.          W piątek i sobotę możliwość indywidualnego nawiedzenia kościoła i adoracji przy zachowaniu obowiązujących przepisów (5 osób).

7.          W przyszłą Niedzielę obchodzimy uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Nie będzie procesji rezurekcyjnej. Msze św. o 8.00; 10.00, 12.00; i 16.00.

8.          W Poniedziałek Wielkanocny - Msze Święte jak w każdą niedzielę.

9.          Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.