OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

12.04.2020 r.

 

UWAGA!!!

PROSIMY UMOZLIWIĆ UDZIAŁ W MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA NAJWYŻEJ 5 OSÓB. Pozostali wierni uczestniczą we Mszy św. przez radio czy telewizję i przyjmują Komunię św. duchową. Transmisje na żywo: facebook, Sanktuarium Stara Błotnica.

1.           Wszystkim parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy wszystkich radością i pokojem. A Matka Najświętsza, która radowała się ujrzawszy żywego Swojego Syna, niechaj pomoże nam w umocnieniu naszej wiary.

2.           Bóg zapłać wszystkim, którzy mimo bardzo trudnej sytuacji potrafili w domach swoich przez radio, telewizję czy internet przeżywać tajemnice męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. W ten sposób jeszcze bardziej nasza parafia ujawniła się jako jedna wielka rodzina składająca się z naszych rodzin domowych.

3.           Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w niedzielę.

4.            W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

5.            W sobotę 18 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwa: Wieczorek (nr domu 82), Chmielewski (nr domu 85) i Szymczak z Mokrosęku (nr domu 1d).

6.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.