OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wniebowstąpienie Pańskie

24.05.2020 r.

 

PROSIMY UMOŻLIWIĆ UDZIAŁ WE MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA 1 OSOBA NA 10 METRÓW KWADRATOWYCH, w naszym kościele 45 osób. W Mszach Św. uczestniczymy w maseczkach. Pozostali wierni uczestniczą we Mszy św. przez radio czy telewizję i przyjmują Komunię św. duchową. Transmisje na żywo: facebook: Sanktuarium Stara Błotnica, godz. 12.00.

1.           Zapraszamy do śpiewania litanii loretańskiej  ku czci Najświętszej Maryi Panny w swoich domach. W kościele odprawiamy nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 16.30, a w niedziele o 15.30.

2.            Przypominamy, że  ze względu na ograniczoną ilość osób w kościele na czas epidemii dodajemy Mszę św. w niedziele o godz. 14.00 i 18.00.

3.            W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.

4.            W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

5.            Sakrament Małżeństwa mają zawrzeć następujące osoby:

1)        Radosław Kaszuba zamieszkały w Starym Osowie, parafia tutejsza i Anna Zgiep, zamieszkała w Rogolinie, parafia św. Marcina w Radzanowie. Zapowiedź druga.

2)        Jarosław Barwicki zamieszkały w miejscowości Kamień, parafia Świętej Trójcy w Białobrzegach i Paulina Aleksandra Drabik, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

O przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi należy zgłosić do kancelarii parafialnej.

6.            W poniedziałek o godz. 18.30 spotkanie rodziców Dzieci Komunijnych – po jednym rodzicu.

7.            W sobotę 30 maja na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Mokrosęku Państwa: Ofiara (nr domu 14), Zawadzka (nr domu 15) i Mikulski (nr domu 16).

8.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.