OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2021 roku

 

 

 

1.     Wcześnie rano przyszła do nas pielgrzymka mężczyzn z Radomia związana z Stowarzyszeniem Rycerzy Kolumba. Niechaj Bóg im błogosławi za ten trud nocnego marszu do naszej Matki Pocieszenia.

2.     Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca  - taca jest zbierana na potrzeby gospodarcze parafii i sanktuarium.

3.     Dzisiaj o godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za Rok Szkolny.

4.     Od dzisiaj tj. od 20 czerwca nasz biskup znosi dyspensę od nieuczestniczenia we Mszy św. niedzielnej ze względu na epidemię. W praktyce oznacza to, że jesteśmy zobowiązani trzecim przykazaniem Bożym do uczestniczenia osobistego we Mszy św. niedzielnej w kościele.

5.     Zapraszamy na Pielgrzymkę Rowerową do Częstochowy w dniach 14-16 lipca 2021 r. Zapisy w Urzędzie Gminy.

6.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Marta Aderek, zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Mateusz Gront, zamieszkały w Kolonii Piaski, parafia św. Bartłomieja w Wsoli, zapowiedź pierwsza. Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

7.     W sobotę 26 czerwca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwo: Błaszczyk (nr domu 28), Bystrzycki (nr domu 34) i Sęk (nr domu 35).

8.     Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.