OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

18 lipca 2021 roku

 

 

1.      W Pielgrzymce Rowerowej do Częstochowy w dniach 14-16 lipca 2021 r. wzięło udział ponad 100 osób.  

2.      Dzisiaj o godz. 10.00 będziemy dziękować O. Sebastianowi za pracę w naszej parafii życząc mu błogosławieństwa Bożego w parafii w Łodzi.

3.      Również dzisiaj o godz. 14.00 będziemy polecać Bogu małżeństwa, które przeżyły razem 50 oraz 60 lat, świętując ich Jubileusz.

4.      W przyszłą niedzielę 25 lipca po każdej Mszy świętej poświecenie pojazdów w związku ze świętem Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia będą zbierane również ofiary do puszek na poszkodowanych w ostatnich nawałnicach i podtopieniach. Jest to akcja pomocy zorganizowana w całej Polsce na apel Abpa Stanisława Gądeckiego Przewodniczącego Episkopatu Polski.

5.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Karolina Grzegorczyk, zamieszkała  w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Tomasz Korczak, zamieszkały w Starym Goździe, parafia św. Józefa Robotnika. zapowiedź pierwsza.  Dawid Górnik zamieszkały w Siemiradzu, parafia tutejsza  i Magdalena Górnik, zamieszkała w Siemiradzu, parafia tutejsza, zapowiedź pierwsza. Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

6.      W sobotę 24 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwo: Korneta (nr domu 50), Karasek (nr domu 45) i Karasek (nr domu 44).

7.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.