OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

25 lipca 2021 roku

 

 

1.      Dzisiaj 25 lipca po każdej Mszy świętej poświecenie pojazdów w związku ze świętem Św. Krzysztofa, patrona kierowców.

2.      Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na poszkodowanych w ostatnich nawałnicach i podtopieniach. Jest to akcja pomocy zorganizowana w całej Polsce na apel Abpa Stanisława Gądeckiego Przewodniczącego Episkopatu Polski.

3.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Karolina Grzegorczyk, zamieszkała  w Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Tomasz Korczak, zamieszkały w Starym Goździe, parafia św. Józefa Robotnika. zapowiedź druga.  Dawid Górnik zamieszkały w Siemiradzu, parafia tutejsza  i Magdalena Górnik, zamieszkała w Siemiradzu, parafia tutejsza, zapowiedź druga. Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

4.      W sobotę 31 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwo: Munik (nr domu 46), Bojanowicz (nr domu 54) i Sobień (nr domu 56).

5.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.