OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

8 sierpnia 2021 roku

 

1.      W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – odpust w naszym sanktuarium.  Sumie odpustowej o godz. 12.00  będzie przewodniczył Ks. Bp. Piotr Turzyński. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian i pielgrzymów, ministrantów, dziewczynki sypiące kwiaty, asystę, niosących baldachim, chorągwie, feretrony, różaniec i poduszki oraz naszych strażaków. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

2.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

1) Jakub Bilski zamieszkały w Starym Kiełbowie, parafia tutejsza oraz Ilona Tatar zamieszkała w Kaszewskiej Woli, parafia św. Jana Chrzciciela w Kaszowie – zapowiedź druga.

2) Jakub Tomasz Kowalik zamieszkały w Czyżówce, parafia tutejsza i Aleksandra Siadaczko zamieszkała w Radomiu, parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Radomiu, zapowiedź pierwsza.

3) Marlena Bąba zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Dominik Jankowski zamieszkały w Koloni Lesiów, parafia Zwiastowania NMP w Jastrzębi, zapowiedź pierwsza.

4) Klaudia Irena Popiel zamieszkała w Jakubowie, parafia tutejsza i Mateusz Kowalczyk zamieszkały w Radomiu, parafia św. Łukasza w Radomiu, zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody, w sumieniu jest zobowiązany do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.

3.      W sobotę 14 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kadłuba Państwo: Grochala (nr domu 75), Bąba (nr domu 74) i Wólki Pierzchnieńskiej Państwo Kocon (nr domu 62).

4.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.