OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

ODPUST PARAFIALNY

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

15 sierpnia 2021 roku

 

1.      Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – odpust w naszym sanktuarium.  Sumie odpustowej o godz. 12.00  będzie przewodniczył Ks. Bp. Piotr Turzyński. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

2.      W sobotę przypada 44 rocznica koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Błotnickiej. Ze względu na ślub o godz. 17.00, nowenna do Matki Bożej Pocieszenia odbędzie się o godz. 16.00. A przed południem o godz. 10.30 rozpocznie się dekanalny Dzień Chorych – zapraszamy serdecznie. Program Dnia chorych wywieszony jest w gablocie.

3.      W przyszłą niedzielę obchodzą swoje święto patronalne kobiety ze Stowarzyszenia „ Kobiety dla Starej Błotnicy”. Msza św. o godz. 12.00.

4.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

1) Jakub Tomasz Kowalik zamieszkały w Czyżówce, parafia tutejsza i Aleksandra Siadaczko zamieszkała w Radomiu, parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Radomiu, zapowiedź druga.

2) Marlena Bąba zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Dominik Jankowski zamieszkały w Koloni Lesiów, parafia Zwiastowania NMP w Jastrzębi, zapowiedź druga.

3) Klaudia Irena Popiel zamieszkała w Jakubowie, parafia tutejsza i Mateusz Kowalczyk zamieszkały w Radomiu, parafia św. Łukasza w Radomiu, zapowiedź druga.

4) Alicja Rdzanek, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Marcin Bieńkowski, zamieszkały w Wygnanowie. Parafia św. Marii Magdaleny w Wrzeszczowie, zapowiedź pierwsza.

5) Ernest Bartosiak, zamieszkały W Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Maria Magdalena Niemirska, zamieszkała w Gulinek, parafia św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie, zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody, w sumieniu jest zobowiązany do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.

5.      W sobotę 21 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej Państwo: Aderek (nr domu 66), Marcinkowski (nr domu 67) i Kazana (nr domu 68).

6.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.