OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

ODPUST PARAFIALNY

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

22.082021 r.

 

1.      Dzisiaj obchodzą swoje święto patronalne kobiety ze Stowarzyszenia „ Kobiety dla Starej Błotnicy”. Msza św. o godz. 12.00.

2.      W czwartek 26 sierpnia  uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte w tym dniu o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00.

3.      W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dożynki. Msza św. na ołtarzu polowym o godz. 12.00.

4.      Witamy nowych ojców przybyłych do naszej parafii: O. Michała Fuksę i O. Marcina Osmulskiego. Życzymy im owocnej pracy w naszej parafii.

5.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

1) Alicja Rdzanek, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Marcin Bieńkowski, zamieszkały w Wygnanowie. Parafia św. Marii Magdaleny w Wrzeszczowie, zapowiedź druga.

2) Ernest Bartosiak, zamieszkały W Starej Błotnicy, parafia tutejsza i Maria Magdalena Niemirska, zamieszkała w Gulinek, parafia św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie, zapowiedź druga.

3) Urszula Jurczak zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Paweł Marcin Szubiński, zamieszkały w Białobrzegach, parafia Św. Trójcy w Białobrzegach, zapowiedź pierwsza.

4) Marcin Granecki, zamieszkały w Rykach, parafia tutejsza i Żaneta Plewińska, zamieszkała w Kwatach, parafia św. Bartłomieja w Wsoli, zapowiedź pierwsza.

5) Sylwia Starosta, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Ignacy Tkaczyk, zamieszkały w Pierzchni, parafia Zwiastowania NMP W Jasionnej. Zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody, w sumieniu jest zobowiązany do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.

6.      W sobotę 29 sierpnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Wólki Pierzchnieńskiej Państwo: Piotrowski (nr domu 69), Tkaczyk (nr domu 71) i Popiel (nr domu 73).

7.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.