OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 NIEDZIELA ZWYKŁA

29.082021 r.

 

1.      Dzisiaj w parafii i gminie dożynki. Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony na ołtarzu polowym o godz. 12.00.

2.      W środę, 1 września o godz. 8.30 Msza św. na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego.

3.      W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.00 i możliwość spowiedzi świętej. Nawiedzenie chorych z Komunią św. na indywidualne zgłoszenie.

4.      W przyszłą niedzielę 5 września o godz. 10.00 poświęcenie tornistrów dzieci I klasy. Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z ich rodzicami.

5.      Również w przyszłą niedzielę będą zbierane  ofiary do puszek na pomoc w Afganistanie. Jest to akcja prowadzona przez Episkopat Polski,  jako „Dzień Solidarności z Afgańczykami”.

6.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

1) Urszula Jurczak zamieszkała w Starym Kadłubie, parafia tutejsza i Paweł Marcin Szubiński, zamieszkały w Białobrzegach, parafia Św. Trójcy w Białobrzegach, zapowiedź druga.

2) Marcin Granecki, zamieszkały w Rykach, parafia tutejsza i Żaneta Plewińska, zamieszkała w Kwatach, parafia św. Bartłomieja w Wsoli, zapowiedź druga.

3) Sylwia Starosta, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Ignacy Tkaczyk, zamieszkały w Pierzchni, parafia Zwiastowania NMP W Jasionnej. Zapowiedź druga.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody, w sumieniu jest zobowiązany do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.

7.      W sobotę 4 września na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kadłubskiej Woli Państwo: Lutek (nr domu 1), Zarychta (nr domu 8) i Tulikowski (nr domu 7).

8.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.