OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Wielkanocna

18.04.2021 r.

 

PROSIMY UMOŻLIWIĆ UDZIAŁ W MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA NAJWYŻEJ 28 OSÓB. Pozostali wierni uczestniczą we Mszy św. przez radio, czy telewizję i przyjmują Komunię św. duchową. Transmisje na żywo: Facebook, Sanktuarium Stara Błotnica - godz. 12.00.

1.           Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na potrzeby gospodarcza parafii.

2.           W następną niedzielę nie będzie już przekazu Mszy  św. przez Facebooka.

3.            W środę 21 kwietnia o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Błotnickiej. Będziemy się modlić przez przyczynę Maryi o zatrzymanie epidemii i uchronienie nas od nieszczęścia.

4.            W piątek 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.            W związku z wyłączeniem na jakiś czas trzech naszych ojców z posługi w parafii informujemy, że przyjęte intencje mszalne zostaną odprawione w wyznaczonym czasie, ale w naszej kaplicy zakonnej. Za te utrudnienia przepraszamy.

6.            W sobotę 24 kwietnia na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego  Kadłuba Państwa: Kaszuba (nr domu 8), Dabiński (nr domu 9) i Zbiciak (nr domu 11).

7.            Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.