OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 Niedziela Wielkanocna

2.05.2021 r.

 

PROSIMY UMOŻLIWIĆ UDZIAŁ W MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA NAJWYŻEJ 28 OSÓB.

 

1.   Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.

2.   Rozpoczął się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy wszystkich do śpiewania litanii loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny w swoich domach. W kościele odprawiamy nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 16.30, a w niedziele o 15.30.

3.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16.00.

4.   W sobotę Uroczystość św. Stanisława Głównego Patrona Polski.

5.   Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: 1) Bartłomiej Zbigniew Gaca zamieszkały w Żerdźi, parafia Przytyk i Milena Tkaczyk, zamieszkała w Starym Kobylniku, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza. 2) Marek Bruszewski zamieszkały we miejscowości Korytnica parafia św. Wawrzyńca i Magdalena Kołtunowicz, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza. Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między tymi osobami, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

6.    We wtorek 4 maja na Mszę św. o godzinie 17 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

7.   W sobotę  8 Maja na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego  Kadłuba Państwa: Filipczak (nr domu 13), Kołtunowicz (nr domu 14) i Wasiak (nr domu 15).

8.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

9.   W piątek 30 kwietnia zmarł O. Jacek Nawalny. Pogrzeb odbędzie się w czwartek w Starej Błotnicy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.