OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 Niedziela Wielkanocna

9.05.2021 r.

 

PROSIMY UMOŻLIWIĆ UDZIAŁ W MSZACH ŚWIĘTYCH TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI MSZĘ ŚW. TAK, ABY LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE BYŁA NAJWYŻEJ 38 OSÓB.

 

1.   Zapraszamy wszystkich do śpiewania litanii loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny w swoich domach. W kościele odprawiamy nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 16.30, a w niedziele o 15.30.

2.   W Piątek święto św. Macieja Apostoła.

3.   Przyszła niedziela to również trzecia niedziela miesiąca – taca będzie zbierana na potrzeby parafii i sanktuarium.

4.   W przyszłą niedzielę nie będzie już Mszy dodatkowych o godz. 14.00 i 18.00.

5.   W poniedziałek 10.05 na nabożeństwo majowe, Mszę i spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

6.   Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: 1) Bartłomiej Zbigniew Gaca zamieszkały w Żerdźi, parafia Przytyk i Milena Tkaczyk, zamieszkała w Starym Kobylniku, parafia tutejsza. Zapowiedź druga. 2) Marek Bruszewski zamieszkały we miejscowości Korytnica parafia św. Wawrzyńca i Magdalena Kołtunowicz, zamieszkała w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza. Zapowiedź druga. 3) Sylwia Agata Kopycka zamieszkała w Starym Kiełbowie, parafia tutejsza i Arkadiusz Anduła zamieszkały w Starym Kiełbowie, parafia tutejsza Zapowiedź pierwsza. Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

7.   W sobotę  15 maja na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego  Kadłuba Państwa: Karpiński (nr domu 17), Petrzak (nr domu 18) i Błaszczyk (nr domu 19).

8.   Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.